Visual Branding

Gotowe w Canva.

Szablony Social Media

gotowy zestaw szablonów Canva do mediów społecznościowych, abyś z lekkością mogła tworzyć treści i przyciągać swoich idealnych klientów

LEKKOŚĆ & SPÓJNOŚĆ

ponadczasowe i łatwe do użycia. Otwórz link i z lekkością dodaj swoją treść (z polskimi znakami), zdjęcia i filmy. Oszczędzisz dzięki nim sporo czasu – by zająć się tym, co dla Ciebie najważniejsze. Twój wizerunek będzie spójny i profesjonalny.

OD 250 ZŁ

Gotowy branding

Twoja identyfikacja wizualna już czeka na Ciebie! Wybierz oprawę estetyczną dla Twojej marki i zacznij działać tu i teraz (mieszcząc się w połowie budżetu w porównaniu do dedykowanego rozwiązania tworzonego od postaw).

NA WYŁĄCZNOŚĆ

proponowany dobór fontów, kolorów i grafik (w tym unikalnych, ręcznie malowanych) w spójnej identyfikacji wizualnej na wyłączność, które sprawią, że Twoi potencjalni klienci zakochają się w Twojej marce

LEKKOŚĆ

nie musisz myśleć, jak to wszystko ułożyć w grafikach na social media – otrzymasz link do edycji gotowych szablonów grafik w Canva, które są już gotowe na Twoją treść.

OD 2 500 ZŁ

Indywidualnie

wolisz stworzyć wspólnie coś od nowa lub spersonalizować dostępne gotowe matriały? Z przyjemnością wysłucham Twoich potrzeb i znajdziemy idealne dla Ciebie rozwiązanie.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

uzyskaj ofertę na stworzenie indywidualnej identyfikacji wizualnej Twojej marki, aby pomóc Ci strategicznie i precyzyjnie zrealizować Twój cel dla marki

PERSONALIZACJA

podoba Ci się oferta gotowych identyfikacji lub szablonów Canva, ale chciałabyś zmienić jakiś jej element lub dodać nowe szablony? Całkowicie to rozumiem! Mogę zmienić kolory, fonty, logo ub inne elementy na Twoje i wysłać Ci gotowe szablony, abyś mogła działać po swojemu.

LOGO

potrzebujesz odświeżyć logo lub stworzyć coś unikalnego i spersonalizowanego, od podstaw? Napisz – chętnie pomogę.

Jestem gotowa.

napisz do mnie, znajdziemy wspólne rozwiazanie, najlepsze dla Ciebie

OD 7000 ZŁ

O mnie

  • Z pasji do pięknego stylu od kilku lat pomagam najpiękniejszym markom przenieść się na kolejny poziom.
  • Miałam zaszczyt tworzyć logo lub identyfikację wizualną m.in. dla: Eliza Wydrych, Ksis wedding shoes, Ksis wedding atelier, Niezłe Aparaty, Jacek Siwko, Corcortez, Silesia Wedding Day, Cosmo stones, Katarzyna Pyrchała, Katarzyna Adamczyk, Ania Kondraciuk, Joanna Jaskólska, Studio Sorelle, Boho desing, Agnieszka Piątek, Lelia, Alter Wedding, Kasia Chudy, Jeżka, Jargoflor, Madeline Studio, Joanna Katarzyna Bajor, Maria Kania, Magdalena Landowska, Marlena Chrzanowska, My Planned Day, Magdalena Rejtczak make-up artist, Szumy i szepty, Złote sztućce, Piękna restauracja – Łódź, Rozważna i Romantyczna, Anna Targońska, Aneta Ciupińska , Atelier Anety, Kwiateria, Decokwiateria, Cabrio italiano, Vello design, Styletter.
  • Od kilku lat jako Stylettter tworzę i uczę kaligrafii nowoczesnej Moje kaligraficzne prace ukazały się w największych polskich i zagranicznych magazynach i portalach ślubnych, m.in. 100LayerCake, Amber & Muse, Hochzeitsguide, White Wren, Zankyou, Panna Młoda, Wedbook, SweetWedding, Magazyn Wesele, Ślubny Nieporadnik, Hamag, Mad for Mag, Zankyou, w książckach: Bridelle: Projekt Nasz Ślub, Bridelle: Twój Ślub Twój Styl, , O warsztatach pisali m.in. Gazeta Wyborcza w Co jest grane, Haart.

masz pytania?