Dziękuję, że tu zaglądasz. Mam na imię Magda i od 8 lat pomagam kreatywnym kobietom podkreślić ich dobry styl i unikalność przez kaligrafię nowoczesną.

Prowadziłam stacjonarnie pierwsze i piękne warsztaty kaligrafii nowoczesnej w Warszawie a teraz pomagam uczyć się jej online. Współpracuję także z największymi markami pięknych branż (fotograficznej, ślubnej, restauracyjnej) w Polsce, tworząc dla nich logo, identyfikacje wizualne i papeterię na stylizowane sesje i prawdziwe śluby – aby były piękne, stylowe i wyjątkowe.

Pokochałam kaligrafię nowoczesną za jej elegancję, unikatowość i prawdę (w przeciwieństwie do komputerowych fontów) i wolność (w przeciwieństwie do kaligrafii tradycyjnej – ta pozwala na wszystko). To, jak idealnie podkreśla charakter marki w logo lub innych elementach wizualnych, jak dodaje klimatu markom, czy wreszcie, jaką przyjemność daje mi samej, gdy pociągam stalówką z tuszem po papierze.

Mam serce pełne pasji do kaligrafii nowoczesnej, projektowania – stylizacji, ale także uczenia kaligrafii.

Mam też więcej pomysłów niż doby na ich realizację. Jeśli jednak masz jakiś, który mogłybyśmy zrobić razem – śmiało, zapraszam 🙂

Pozdrawiam ciepło!