Styletter przedstawia 

KLUB KALIGRAFII

nowoczesnej online

Dostęp do Klubu otwarty tylko do końca maja!

 

Wyjątkowy program dla osób znających podstawy kaligrafii nowoczesnej lub Copperplate, który pomaga rozwinąć się i znaleźć swój piękny, unikalny styl.

Przed Tobą piękna przygoda. Z odrobiną spokoju, magii, sztuki, przyjemności i piękna.

DZIĘKI KLUBOWI BĘDZIESZ UMIAŁA:

  • Tworzyć niepowtarzalne napisy
  • Odnaleźć swój własny styl, który ułatwi Ci wyrażenie wnętrza
  • Wyróżnić się stylem spośród innych kaligrafów
  • Tworzyć monogramy ślubne, napisy, które będą miały swoją unikalną formę dopasowaną do stylu ślubu
  • Będziesz pewniejsza siebie, zaczniesz nawiązywać komercyjne współprace
  • Zdobędziesz unikalną wiedzę praktyczną i wsparcie od innych kaligrafów w grupie

Zapraszamy tylko do końca maja!

Co czeka na Ciebie w klubie tuż po dołączeniu?

Znajdź swoje Wielkie litery

To unikalny zestaw alternatywnych, jeszcze piękniejszych propozycji wielkich kaligraficznych liter. To one tworzą niezwykły klimat napisów i  wpływają w największym stopniu na styl kaligrafii.

Ćwiczenia z zestawu są świetnym krokiem w drodze do znalezienia własnego, unikalnego stylu.

Kaligraficzne formy (calligraphy drills) 

Ćwiczenia na kreatywne formy pomogą Ci w ćwiczeniu ręki w sposób niebanalny i nienudny.
 Szybko zauważysz postępy w sprawności posługiwania się stalówką, równości linii a finalnie – doskonałości kształtów. 
Ręka będzie uczyła się pisać tak, jak chce wyobraźnia i serce. 
Wszytko po to, by Twoje litery były piękniejsze. 
I jeszcze bardziej Twoje.

Alfabet Fairy Tales

Alfabet kaligrafii nowoczesnej, delikatny styl Fairy Tales. Małe i duże litery, prosty (nieskośny), stosunkowo łatwy. Każda litera jest przedstawiona w jednym wierszu, dodane są dodatkowe, delikatne szare pola ułatwiające ćwiczenie.

Liniatury

Zestaw 10 różnorodnych liniatur do wydruku, z odmiennymi wysokościami linii i skosami.  Umożliwiają ćwiczenie znanych już liter i wyrazów w odmienny sposób, dzięki czemu powstaje odmienny styl.

Grupa Facebook

Dostęp do dedykowanej klubowi grupy na Facebooku, aby uzyskać wsparcie i inspiracje innych kaligrafów.

Zniżki do PaperConcept online i Pracowni Papieru

Poradnik z najlepszymi zakupami w PaperConcept i zniżkę 10% do PaperConcept online a także zniżkę 15% (lub 30% przy zakupach powyżej 100zł) do Pracowni Papieru!

W klubie znajdziesz też 10% zniżki na cały asortyment w PaperConcept online

oraz 15% zniżki (a 30%  przy zakupach powyżej 100zł) na papiery Pracowni Papieru

Sprawdź

jakie produkty znajdują się obecnie w Klubie

i otrzymasz je tuż po dołączeniu: 

CO POTEM?

Jeśli jesteś w Klubie, nie płacisz za wszystkie nowe niefizyczne klubowe produkty Styletter, których premiera będzie w okresie Twojego uczestnictwa! W planach są m.in ćwiczenia:

   • 2 nowe piękne alfabety liter małych i dużych
   • alfabet liter drukowanych
   • cyfry kaligraficzne
   • listę 100 ciekawych narzędzi, które przeniosą Twoją kaligrafię na wyższy poziom
   • krótkie, ale ekstremalnie ważne ćwiczenia na odnalezienie własnego stylu.

(pamiętaj proszę, że na tę chwilę nie dajemy 100% gwarancji pojawienia się tych produktów w klubie, mamy jednak nadzieję, że Cię miło zaskoczymy!)

 

Docelowo (być może w drugiej edycji klubu) pojawią się także:

   • różnorodne małe litery - aby znaleźć swoje ulubione
   • pomocne porady
   • podpowiedzi, jak przenieść kaligrafię do komputera i stworzyć wektor.

 

 

Dołącz do Klubu i odbierz dostęp do wszystkich materiałów!

DLA KOGO JEST KLUB?

  • Dla osób, które poznały już podstawy kaligrafii nowoczesnej i chcą czegoś więcej
  • Dla osób, które znają Copperplate i chciałyby poszukać nowych form, otworzyć się kreatywnie
  • Dla każdego, kto chce znaleźć swój własny styl kaligrafii nowoczesnej
  • Dla kaligrafów ślubnych, którzy piszą np. inicjały i potrzebują inspiracji dla wielkich liter, aby były jeszcze bardziej unikalne.
Kaligrafia nowoczesna

O AUTORCE

Pomagam kreatywnym kobietom podkreślić ich dobry styl i unikalność przez kaligrafię nowoczesną.


Od kilku lat prowadzę stacjonarnie pierwsze i najpiękniejsze warsztaty kaligrafii w Warszawie, które kursantki określają "jak z pinteresta", ale także cenią za dużą ilość wiedzy, dzielenie się pasją i szybkie efekty. Współpracuję także z największymi markami branży ślubnej w Polsce, tworząc dla nich logo, identyfikacje wizualne i papeterię na stylizowane sesje i prawdziwe śluby - aby były piękne, stylowe i wyjątkowe.

Jestem autorką pierwszego kursu kaligrafii online w 30 dni, który nauczył ponad 100 kobiet podstaw pięknej kaligrafii nowoczesnej. Spośród uczestniczek, które wypowiedziały się w ankiecie po skończeniu kursu:

 • 100% uczestniczek poleciłoby kurs znajomym!
 • 100% uczestniczek zgadza się, że kurs online Styletter z powodzeniem może zastąpić kurs stacjonarny!
 • 100% uczestniczek chciałoby kontynuować naukę kaligrafii w takiej formie!

PUBLIKACJE:

Moje kaligraficzne prace ukazały się w największych polskich magazynach i portalach ślubnych, m.in.  ZankyouPanna MłodaWedbookSweetWedding, Magazyn WeseleŚlubny Nieporadnik, HamagZespół napięciaBridelle: Projekt Nasz ŚlubBridelle: Twój Ślub Twój StylO warsztatach pisali m.in.  Gazeta Wyborcza w Co jest grane. , Haart. Więcej informacji o warsztatach stacjonarnych znajdziesz tutaj

BRANDING:

Dzięki poszukiwaniu unikalnego stylu dla każdej z marek, miałam zaszczyt tworzyć logo lub identyfikację wizualną m.in. dla:

Eliza Wydrych, Niezłe Aparaty, Jacek Siwko, Corcortez, Silesia Wedding Day, Ksis wedding shoes, Ksis wedding atelier, Katarzyna Pyrchała, Katarzyna Adamczyk, Cabrio italiano, Cosmostones, Ania Kondraciuk, Joanna Jaskólska, Studio Sorelle, Boho desing, Agnieszka Piątek, Lelia, Alter Wedding, Kasia Chudy, Jeżka, Jargoflor, Madeline Studio, Joanna Katarzyna Bajor, Maria Kania, Magdalena Landowska, Marlena Chrzanowska, My Planned Day, Magdalena Rejtczak make-up artist, Szumy i szepty, Złote sztućce, Piękna restauracja, Rozważna i Romantyczna, Anna Targońska, Aneta Ciupińska , Atelier Anety, Kwiateria, Decokwiateria, Vello design, Styletter.

Najczęstsze pytania

Nie. Materiały z kursu możesz pobrać w ciągu 90 dni i zacząć z nich korzystać w dowolnym czasie.  Jedyna różnica może wiązać się ze wsparciem na Facebooku i zaangażowaniem grupy, które prawdopodobnie będzie większe w trakcie trwania klubu.

Nie, klub nie jest dla osób, które nie znają podstaw kaligrafii nowoczesnej lub Copperplate, wymagają sprawności w posługiwaniu się stalówką elastyczną w stopniu podstawowym. Jeśli umiesz już nią napisać list, śmiało, zapraszamy do klubu. Jeśli zupełnie nie umiesz się nią posługiwać, polecam Kurs Kaligrafii

W Klubie otrzymasz listę rekomendowanych produktów do PaperConcept, gdzie są też obsadki, stalówki, tusz i papier. Jeśli rozważasz zakup innych produktów, na pewno podpowiemy w grupie na Fb.

100% uczestniczek kursu online zgadza się, że kurs z pewnością może zastąpić kurs stacjonarny.

100% z nich potwierdziło także, że chce się uczyć dalej kaligrafii w tej właśnie formie.

To dla mnie najlepsza rekomendacja, chociaż sama oczywiście też wierzę, że jest to wspaniała metoda nauki kaligrafii - także dlatego, że sama się jej tak uczyłam i tak ją rozwijałam.

Jeśli znasz Copperplate i chciałabyś rozwinąć swoją kreatywność i znaleźć swój styl, zapraszamy.

Jeśli znasz inne style kaligrafii tradycyjnej, ale nie potrafisz kaligrafować stalówką elastyczna, polecamy najpierw Kurs Kaligrafii.

Tak! Kurs jest unikalny, jestem przekonana, że każdy, kto zna kaligrafię nowoczesną (szczególnie na poziomie podstawowym), znajdzie w nim coś dla siebie. Jeśli czujesz, że chciałabyś znaleźć nowe kształty liter, nowy wygląd napisów a także być w tym elastyczna, polecam dołączenie do klubu.

Kaligrafia jest cierpliwa, uczy cierpliwości i wymaga cierpliwości. Ja polecam zarezerwowanie co najmniej pół godziny dziennie na kaligrafię, codziennie, ponieważ taka nauka jest najbardziej optymalna. Wytwarza też pewien nawyk, z którym łatwo zostać dłużej.

Kaligrafia poczeka. Jeśli to możliwe, nie polecam przerw dłuższych niż kilka dni. To tak, jak ze sportem - tutaj też ćwiczą mięśnie, tylko ręki : )

Nie polecam go osobom, które:

 • nie znają podstaw kaligrafii nowoczesnej lub Copperplate
 • są kaligraficznymi purystami, lubią uczyć się danego stylu bardzo dokładnie, kilka lat, lubią tradycyjne alfabety
 • nie są gotowe na regularną praktykę, z uważnym zastosowaniem wskazówek z ćwiczeń
 • chcą zakończyć przygodę z kaligrafią na podstawach
 • chcą poprawić swoje codzienne pismo (ćwiczenie kaligrafii może lekko wpłynąć na codzienne pismo, ale nie poprawia go bezpośrednio, kaligrafia jest bardziej jak rysowanie liter, uczenie się nowych kształtów, ma inne narzędzia, wymaga skupienia - nie jest bezpośrednio powiązana z pismem codziennym, długopisem).

Oczywiście, że dasz!  To tylko kwestia czasu i ćwiczeń. 

Cena kursu jest (lub będzie niebawem) podana w tabeli poniżej.  Obejmuje dostęp do klubu na 90 dni, z materiałami, z którymi można pracować znacznie dłużej.  Daje możliwość nauczenia się unikalnych umiejętności, które rozwiną w niezwykły sposób. Pamiętaj o zapisaniu się na listę dla oczekujących, bo tylko dla takich osób dostępna jest oferta specjalna. Cena kursu będzie także rosła, ponieważ jest ciągle udoskonalany i uzupełniany.

W klubie otrzymujesz wszystkie wspomniane w opisie materiały do wydruku na start oraz wszystkie klubowe produkty niefizyczne Styletter, które pojawią się w ciągu trwania członkostwa w klubie.

Na tę chwilę udostępniamy tylko możliwość płatności przelewem, dlatego dostęp do kursu przyznajemy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Zwykle to trwa kilka godzin, dzień lub maksymalnie kilka dni od wpłaty. Jeśli zakupiłaś kurs i nie masz dostępu po 7 dniach, koniecznie napisz na sklep@styletter.pl

Nie. Wszystkie produkty w Klubie są produktami niefizycznymi, najczęściej w formie plików pdf do samodzielnego wydruku. W niektórych edycjach klubu masz możliwość zdobycia kuponu zniżkowego do sklepu, np. PaperConcept online lub Pracowni Papieru, z którego możesz skorzystać przy zakupach fizycznych.

Dołącz do Klubu za niecałe 3 zł dziennie!