ślub sesja kaligrafia kurs

KALIGRAFIA NOWOCZESNA 

w 30 dni - kurs online 

Pierwsza edycja kursu już trwa, nabór jest zamknięty a ku mojej radości, widoczne już pierwsze piękne efekty kursantek! Zapisz się na listę oczekujących, by otrzymać maila ze specjalną ofertą i pierwszeństwo w drugiej edycji!

Kompletny kurs kaligrafii nowoczesnej dla początkujących, który krok po kroku, dzień po dniu poprowadzi Cię do momentu, w którym będziesz pięknie pisać

KURS JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

 • Podoba Cię się kaligrafia nowoczesna, ale nigdy nie próbowałaś i chciałabyś się jej nauczyć od podstaw
 • Lub też znasz podstawy, ale brakuje Ci motywacji i wiedzy, by rozwijać się dalej, nie wychodzi tak pięknie, jak byś chciała, Twoje litery  są niekształtne
 • Znasz inne style kaligrafii, ale chciałabyś się nauczyć nowoczesnej
 • Nie masz możliwości uczestniczenia w kursie stacjonarnym lub chciałabyś zdobyć jeszcze więcej wiedzy i umiejętności
 • Prowadzisz bullet journal, bloga lub profil na instagram o stylu życia, chciałabyś wypisać swoje zaproszenia na ślub lub po prostu dodać więcej piękna do każdego dnia.
kaligrafia współczesna warsztaty

Zdradzam narzędzia, które sprawią, że nauka będzie szybsza, łatwiejsza i przyjemniejsza. Sprawdziłam setki materiałów z Polski i zagranicy, abyś już Ty nie musiała tego robić.

Kurs wyjaśnia dokładnie każdy element. Jest ułożony tak, abyś na każdą część, umiejętność, literę poświęcała odpowiednią ilość czasu. To autorski program, który ułożyłam obserwując postępy i rozwiązując problemy kursantek na kursach stacjonarnych.

Przed Tobą piękna przygoda. Z odrobiną spokoju, magii, sztuki, przyjemności i piękna.

 Kurs jest mocno nastawiony na efekt  - wyrazy piszemy już w pierwszym tygodniu a  po 30 dniach uczestnicy potrafią pięknie pisać.

Pierwsze dni z kaligrafią są jak fundament – dlatego kurs online uwzględnia dostęp do kameralnej, zamkniętej grupy kursantów. Czekamy tam na skan Twoich znaków i liter oraz pytania, aby poprawić błędy już na samym początku przygody.

Kaligrafia jest piękna sama w sobie. Staram się jednak także, aby i proces nauki był dla Ciebie obcowaniem z pięknem. Dbam o to podczas warsztatów stacjonarnych i staram się tak samo przy kursie online.

 Kurs to dopiero początek przygody. Delikatnie zainspiruję Cię do odnalezienia własnego stylu i wykorzystania kaligrafii, by zamienić codzienne miejsca w niecodzienne.

PORADNIK

Kilkadziesiąt stron praktycznych informacji i inspiracji: jak i od czego zacząć, co i gdzie kupić, jak się uczyć efektywnie i skutecznie.   To także garść inspiracji, aby pasja do kaligrafii trwała i by zmotywować Cię do nauki i stosowania kaligrafii w praktyce na codzień.

 

KURS 30 DNI

Do każdego dnia otrzymasz nmateriały pdf do wydruku na dany dzień. Dokładnie opisane, abyś wiedziała, co robić a ćwiczenie było efektywne.

 Kurs celowo jest zbudowany tak, aby do kolejnych zadań przejść dopiero wtedy, gdy wykonasz pierwsze. 

Idealnie, gdybyś mogła poświęcić codziennie minimum godzinę przez 30 dni. Jeśli jednak nie możesz, spokojnie -  kaligrafia jest cierpliwa.

WSPARCIE

W kameralnej grupie na facebooku masz możliwość udostępnienia skanów swoich prac, opcjonalnie także video - jak piszesz. Wskażemy dokładnie obszary do poprawy i wytłumaczymy, jak to zrobić - aby już na samym początku wyeliminować błędy. 

W Poradniku znajdziesz informacje:

 1. Jak i od czego zacząć. Jakie są drogi nauki kaligrafii nowoczesnej?
 2. Jak obsadzić stalówkę, jak trzymać obsadkę, jak przygotować materiały?
 3. Czym właściwie można pisać?
 4. Co kupić, aby było najlepsze - papiery, stalówki, obsadki?
 5. Gdzie kupić materiały? 
 6. Czym jest kaligrafia nowoczesna i jaki to ma wpływ na naukę i tworzenie?
 7. Jakie są najczęstsze błędy, które możesz popełnić i jak je naprawić?
 8. W jaki sposób rozwijać się i ćwiczyć efektywnie i skutecznie.

Znajdziesz tutaj zestaw: 

 1. Ćwiczeń na początek, aby dobrze poznać stalówkę - wraz z bardzo dokładnym opisem każdego znaku i informacją o najczęstszych błędach, jakie mogą się pojawić. Oraz, przede wszystkim, jak je poprawić. 
 2. Zestaw małych liter. Każda z nich będzie dokładnie opisana, czasami w wersjach alternatywnych, ćwiczenia praktyczne będą prowadzić ich naukę krok po kroku.
 3. Ćwiczenia na łączenie liter w wyrazy. 
 4. Inspiracje na znalezienie własnego stylu oraz wykorzystania kaligrafii w praktyce.
 5. Mini-kurs oszukanej kaligrafii.
ślub sesja kaligrafia kurs

Zapisz się na listę oczekujących, by otrzymać maila ze specjalną ofertą i pierwszeństwo w drugiej edycji!

KALIGRAFIA NOWOCZESNA 

 

O AUTORCE

Pomagam kreatywnym kobietom podkreślić ich dobry styl i unikalność przez kaligrafię nowoczesną.


Od kilku lat prowadzę stacjonarnie pierwsze i najpiękniejsze warsztaty kaligrafii w Warszawie, które kursantki określają "jak z pinteresta", ale także cenią za dużą ilość wiedzy, dzielenie się pasją i szybkie efekty. Współpracuję także z największymi markami branży ślubnej w Polsce, tworząc dla nich logo, identyfikacje wizualne i papeterię na stylizowane sesje i prawdziwe śluby - aby były piękne, stylowe i wyjątkowe.

PUBLIKACJE:

Moje kaligraficzne prace ukazały się w największych polskich magazynach i portalach ślubnych, m.in.  ZankyouPanna MłodaWedbookSweetWedding, Magazyn WeseleŚlubny Nieporadnik, HamagZespół napięciaBridelle: Projekt Nasz ŚlubBridelle: Twój Ślub Twój StylO warsztatach pisali m.in.  Gazeta Wyborcza w Co jest grane. , Haart,  Fashionelka  , Więcej informacji o warsztatach stacjonarnych znajdziesz tutaj

BRANDING:

Miałam zaszczyt tworzyć logo lub identyfikację wizualną m.in. dla:

Niezłe Aparaty, Jacek Siwko, Corcortez, Silesia Wedding Day, Ksis wedding shoes, Ksis wedding atelier, Katarzyna Pyrchała, Katarzyna Adamczyk, Ania Kondraciuk, Joanna Jaskólska,  Studio Sorelle, Boho desing, Agnieszka Piątek, Lelia, Alter Wedding, Kasia Chudy, Jeżka, Jargoflor, Madeline Studio, Joanna Katarzyna Bajor, Maria Kania, Magdalena Landowska, Marlena Chrzanowska, My Planned Day, Magdalena Rejtczak make-up artist, Szumy i szepty, Złote sztućce, Piękna restauracja, Rozważna i Romantyczna, Anna Targońska, Aneta Ciupińska , Atelier Anety, Kwiateria, Decokwiateria,  Cabrio italiano, Vello design, Styletter.

ślub sesja kaligrafia kurs

Zapisz się na listę oczekujących, by otrzymać maila ze specjalną ofertą i pierwszeństwo w drugiej edycji!

KALIGRAFIA NOWOCZESNA