KALIGRAFIA NOWOCZESNA 

w 30 dni - kurs online 

Kompletny kurs kaligrafii nowoczesnej dla początkujących, który krok po kroku, dzień po dniu poprowadzi Cię do momentu, w którym będziesz pięknie pisać

KURS JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

 • Podoba Cię się kaligrafia nowoczesna, nigdy jej nie próbowałaś i chciałabyś się jej nauczyć od podstaw
 • Zupełnie nie wiesz, od czego zacząć, jakie narzędzia kupić, jak pisać
 • Próbowałaś nauczyć się sama, ale czujesz, że nie wychodzi
 • Potrzebujesz wsparcia, by kurs prowadził Cię krok po kroku, pokazał błędy i powiedział, jak je naprawić oraz podpowiedział, w razie pytań lub problemów
 • Poszukujesz kursu, który zawiera teorię, ale przede wszystkim jest nastawiony na praktykę
 • Nie masz możliwości uczestniczenia w kursie stacjonarnym lub chciałabyś zdobyć jeszcze więcej wiedzy i umiejętności
 • Prowadzisz bullet journal, bloga lub profil na instagram o stylu życia, chciałabyś wypisać swoje zaproszenia na ślub lub po prostu dodać więcej piękna do każdego dnia.

Zdradzam narzędzia, które sprawią, że nauka będzie szybsza, łatwiejsza i przyjemniejsza. Sprawdziłam setki materiałów z Polski i zagranicy, abyś już Ty nie musiała tego robić.

Kurs wyjaśnia dokładnie każdy element. Jest ułożony tak, abyś na każdą część, umiejętność, literę poświęcała odpowiednią ilość czasu. To autorski program, który ułożyłam obserwując postępy i rozwiązując problemy kursantek na kursach stacjonarnych.

 Kurs jest mocno nastawiony na efekt  - wyrazy piszemy już w pierwszym tygodniu a  po 30 dniach uczestnicy potrafią pięknie pisać.

Pierwsze dni z kaligrafią są jak fundament – dlatego kurs online uwzględnia dostęp do kameralnej, zamkniętej grupy kursantów. Czekamy tam na skan Twoich znaków i liter oraz pytania, aby poprawić błędy już na samym początku przygody.

Kaligrafia jest piękna sama w sobie. Staram się jednak także, aby i proces nauki był dla Ciebie obcowaniem z pięknem. Dbam o to podczas warsztatów stacjonarnych i staram się tak samo przy kursie online.

 Kurs to dopiero początek przygody. Delikatnie zainspiruję Cię do odnalezienia własnego stylu i wykorzystania kaligrafii, by zamienić codzienne miejsca w niecodzienne.

PORADNIK

Kilkadziesiąt stron praktycznych informacji i inspiracji: jak i od czego zacząć, co i gdzie kupić, jak się uczyć efektywnie i skutecznie.   To także garść inspiracji, aby pasja do kaligrafii trwała i by zmotywować Cię do nauki i stosowania kaligrafii w praktyce na codzień.

W jesiennej edycji mamy także prezent dla kursantów: kupon 10% na cały asortyment PaperConcept!

 

KURS 30 DNI

Do każdego dnia otrzymasz nmateriały pdf do wydruku na dany dzień. Dokładnie opisane, abyś wiedziała, co robić a ćwiczenie było efektywne. Wszystko wsparte nagraniami video (godzina filmów pokazujących dokładnie kroki z komentarzem).

 Kurs celowo jest zbudowany tak, aby do kolejnych zadań przejść dopiero wtedy, gdy wykonasz pierwsze. 

Idealnie, gdybyś mogła poświęcić codziennie minimum godzinę przez 30 dni. Jeśli jednak nie możesz, spokojnie -  kaligrafia jest cierpliwa.

WSPARCIE

W kameralnej grupie na facebooku masz możliwość udostępnienia skanów swoich prac, opcjonalnie także video - jak piszesz. Wskażemy dokładnie obszary do poprawy i wytłumaczymy, jak to zrobić - aby już na samym początku wyeliminować błędy. 

W Poradniku znajdziesz informacje:

 1. Jak i od czego zacząć. Jakie są drogi nauki kaligrafii nowoczesnej?
 2. Jak obsadzić stalówkę, jak trzymać obsadkę, jak przygotować materiały?
 3. Czym właściwie można pisać?
 4. Co kupić, aby było najlepsze - papiery, stalówki, obsadki?
 5. Gdzie kupić materiały? 
 6. Czym jest kaligrafia nowoczesna i jaki to ma wpływ na naukę i tworzenie?
 7. Jakie są najczęstsze błędy, które możesz popełnić i jak je naprawić?
 8. W jaki sposób rozwijać się i ćwiczyć efektywnie i skutecznie.

Znajdziesz tutaj zestaw: 

 1. Ćwiczeń na początek, aby dobrze poznać stalówkę - wraz z bardzo dokładnym opisem każdego znaku i informacją o najczęstszych błędach, jakie mogą się pojawić. Oraz, przede wszystkim, jak je poprawić. 
 2. Zestaw małych liter. Każda z nich będzie dokładnie opisana, czasami w wersjach alternatywnych, ćwiczenia praktyczne będą prowadzić ich naukę krok po kroku.
 3. Ćwiczenia na łączenie liter w wyrazy. 
 4. Inspiracje na znalezienie własnego stylu oraz wykorzystania kaligrafii w praktyce.
 5. Mini-kurs oszukanej kaligrafii.

W tej edycji znajdziesz też 10% zniżki na cały asortyment w PaperConcept online

W tej edycji znajdziesz też 15% zniżki (a 30%  przy zakupach powyżej 100zł) na papiery Pracowni Papieru

Kaligrafia nowoczesna

CO MÓWIĄ KURSANTKI O PIERWSZEJ EDYCJI ONLINE?

Kurs spełnił moje oczekiwania. Jestem absolutnie pewna, że dzięki niemu każdy jest w stanie nauczyć się podstaw kaligrafii nowoczesnej. Zdecydowanie polecam!

Kurs bardzo przyjemny, estetycznie zaprojektowany. Wiele przydatnych wskazówek! Pani opiekująca się kursantem Miła, wychodząca zawsze pierwsza z pomocą, ale nie na nachalna 🙂 bez problemu można robić wszystko w swoim tępie. Kurs na poziomie i z klasą, godny polecenia! :))

Szczerze polecam jeśli ktoś od dawna podgląda w internecie piękną kaligrafie, sam też chciałby tak pisać ale zupełnie nie wie od czego zacząć i gdzie szukać informacji. Tutaj macie mini kurs kaligrafii w pigułce i w przyspieszeniu. Polecam wszystkim niezdecydowanym! Gosia

Kurs zdecydowanie przerósł wszystkie moje oczekiwania. Próbowałam wcześniej swoich sił przy brush letteringu, ale niestety w pojedynkę było to trudnym zadaniem. Kurs oprócz tego, że w pięknej, artystycznej formie, to również merytorycznie wyczerpujący wszystkie pytania, które mogłabym zadać jako nowicjusz kaligrafii. Bardzo gorąco polecam wszystkim, którzy chcieliby robić coś ładnego w wolnym czasie, ale również tym, którzy chcą swoje plany trochę mocniej związać z kaligrafią. Jestem wręcz zachwycona efektami! Nic, tylko siedzieć wygodnie i machać piórem! Dziękuję!

Cały kurs jest genialny. Ogromnym atutem jest to, że nie jesteśmy zostawienie sami sobie. Dostajemy wskazówki co jest nie tak, co warto poprawić, a co ważne również dostajemy pochwały 😊

Bardzo wartościowy kurs, szczególnie dla osób, które zaczynają swoją przygodę z kaligrafią 🙂 Jeśli ktoś chcę wiedzieć czy zainwestować w swoją pasję, na pewno odnajdzie tutaj niezbędne informację by ją rozwijać! Karolina

Możliwość samodzielnego drukowania w tylu kopiach, ile było mi potrzebne. Dużo bonusów i serdeczna pomoc.

Estetyczna oprawa całego kursu. Jestem estetką i zarówno zdjęcia, jak i teksty trafiły idealnie w mój gust!

Świetnie przygotowane arkusze z ćwiczeniami 🙂

Poznaję Milenę, autorkę projektu Moimi Rękami, która wzięła udział w pierwszej edycji kursu kaligrafii nowoczesnej online. Teraz tworzy piękną, organiczną kaligrafię, którą idealnie komponuje do swoich ciepłych produktów.

Zobacz jej profil na instagramie: Moimi Rękami

"Kurs spełnił moje oczekiwania. Jestem absolutnie pewna, że dzięki niemu każdy jest w stanie nauczyć się podstaw kaligrafii nowoczesnej. Zdecydowanie polecam!"

Poznaję Olę, 

Ola wzięła udział w kursie kaligrafii nowoczesnej online jesienią a zimą tworzyła już piękne komercyjne projekty i brała udział w sesjach zdjęciowych! 

 

KALIGRAFIA NOWOCZESNA 

Kaligrafia nowoczesna

O AUTORCE

Pomagam kreatywnym kobietom podkreślić ich dobry styl i unikalność przez kaligrafię nowoczesną.


Od kilku lat prowadzę stacjonarnie pierwsze i najpiękniejsze warsztaty kaligrafii w Warszawie, które kursantki określają "jak z pinteresta", ale także cenią za dużą ilość wiedzy, dzielenie się pasją i szybkie efekty. Współpracuję także z największymi markami branży ślubnej w Polsce, tworząc dla nich logo, identyfikacje wizualne i papeterię na stylizowane sesje i prawdziwe śluby - aby były piękne, stylowe i wyjątkowe.

PUBLIKACJE:

Moje kaligraficzne prace ukazały się w największych polskich magazynach i portalach ślubnych, m.in.  ZankyouPanna MłodaWedbookSweetWedding, Magazyn WeseleŚlubny Nieporadnik, HamagZespół napięciaBridelle: Projekt Nasz ŚlubBridelle: Twój Ślub Twój StylO warsztatach pisali m.in.  Gazeta Wyborcza w Co jest grane. , Haart. Więcej informacji o warsztatach stacjonarnych znajdziesz tutaj

BRANDING:

Miałam zaszczyt tworzyć logo lub identyfikację wizualną m.in. dla:

Niezłe Aparaty, Jacek Siwko, Corcortez, Silesia Wedding Day, Ksis wedding shoes, Ksis wedding atelier, Katarzyna Pyrchała, Katarzyna Adamczyk, Ania Kondraciuk, Joanna Jaskólska,  Studio Sorelle, Boho desing, Agnieszka Piątek, Lelia, Alter Wedding, Kasia Chudy, Jeżka, Jargoflor, Madeline Studio, Joanna Katarzyna Bajor, Maria Kania, Magdalena Landowska, Marlena Chrzanowska, My Planned Day, Magdalena Rejtczak make-up artist, Szumy i szepty, Złote sztućce, Piękna restauracja, Rozważna i Romantyczna, Anna Targońska, Aneta Ciupińska , Atelier Anety, Kwiateria, Decokwiateria,  Cabrio italiano, Vello design, Styletter.

Najczęstsze pytania

PODSTAWOWY

347 zł

Dla Ciebie, jeśli nie wiesz, od czego zacząć i chciałabyś nauczyć się pięknie pisać w 30 dni. 


Poradnik kaligrafii nowoczesnej

ak

Video (godzina filmów instrukażowych)


Pierwsze kroki (ćwiczenia krok po kroku)

Najczętsze błędy (i jak je naprawić)

Małe litery (ćwiczenia kroku po kroku i video)

Wyrazy i zdania (ćwiczenia)

Inspiracje do projektów kaligraficznych

Minikurs kaligrafii oszukanej

Dostęp do kursowej grupy wsparcia na Fb

k


-

-


-

-

-

-

BONUSOWY

347zł


Dla Ciebie, jeśli chciałabyś zacząć naukę od samego początku, ale też oczekujesz czegoś więcej i korzystasz z promocji z bonusem!


Poradnik kaligrafii nowoczesnej

Video (godzina filmów instrukażowych)


Pierwsze kroki (ćwiczenia krok po kroku)

Najczętsze błędy (i jak je naprawić)

Małe litery (ćwiczenia kroku po kroku i video)

Wyrazy i zdania (ćwiczenia)

Inspiracje do projektów kaligraficznych

Minikurs kaligrafii oszukanej

Dostęp do kursowej grupy wsparcia na Fb


Alternatywny alfabet liter prostych

Dodatkowe ćwiczenia na łączenie liter

Duże litery skośne


Liniatury do wydruku


Zniżka 10% do PaperConcept online

Zniżka 15% do Pracowni Papieru

KALIGRAFIA NOWOCZESNA