Marzy mi się miejsce, do którego zajrzysz aby znaleźć sposób na podkreślenie Twojej wyjątkowości.

Chciałabym pomóc wyrazić Ci kobiecość i emocje Twojej marki (osobistej, firmy lub bloga) lub ślubu, tak,  aby spełniła Twoje marzenia.

Styletter

Być może odkryjesz, że elementem idealnie pasującym jest kaligrafia nowoczesna.  Z pasją i sercem mogę przygotować coś dla Ciebie  (jeśli mnie przekonasz oferując coś od siebie – także bezpłatnie).

Pokochałam kaligrafię nowoczesną za jej elegancję, unikatowość i prawdę (w przeciwieństwie do komputerowych fontów) i wolność  (w przeciwieństwie do kaligrafii tradycyjnej – ta pozwala na wszystko). To, jak idealnie podkreśla charakter kobiecej marki w logo lub innych elementach wizualnych, jak dodaje klimatu ślubom i przyjęciom, czy wreszcie, jaką przyjemność daje mi samej, gdy pociągam stalówką z tuszem po papierze.

Jeśli prowadzisz business lub blog i zależy Ci, aby inni pokochali je tak bardzo jak Ty, to miejsce dla Ciebie – miło mi będzie Cię gościć częściej.

Jeśli masz pytania lub także jesteś zachwycona tym minimalistycznym stylem i chciałabyś abyśmy zrobiły coś razem (nawet jeśli jeszcze nie masz konkretnych pomysłów)  – napisz do mnie na magda@styletter.pl

Pozdrawiam ciepło!

Magda.

 

 

Napisz